Pozývame vás na prvý ročník Jarnej kamarátskej opekačky

5. April 2023

Po minuloročnom skvelom nultom ročníku Jarnej kamarátskej opekačky, ktorá spojila komunity a pomohla dobrej veci sa vám znovu prihovárame v rovnakej veci .

Aj tento rok privítame jar tradičnými špekáčikmi a chlebom, no neostaneme len pri jedle.

Tešíme sa na vás v sobotu 22.4. 2023 od 12:00 v priestoroch Denného centra v Strážkach.

Chutné jedlo nebude chýbať

Kvalitné jedlo v podobe špekáčikov a ochutnávok z grilu zabezpečí Chef from the woods – Ľubomír Šmindák a o sladkú bodku za ním sa zasa postarajú seniori z Jednoty dôchodcov Spišská Belá.

Zabavia sa deti, mladí, ale aj rodičia

O sprievodný program pre všetky vekové kategórie sa postará Face Club v spolupráci so  zamestnancami mesta Spišská Belá, Expression o.z. a dobrovoľníkmi, ktorí vám ponúknu množstvo netradičných športov.

Materské centrum Hernička a občianske združenie Kráčame spolu zabezpečia program pre najmenších drobcov a tiež kreatívne dielne. Dobrovoľný hasičský zbor Spišská Belá predstaví hasičskú techniku.

Strelecký klub Strážky zasa zabezpečí možnosť zastrieľať si zo vzduchovky. Súčasťou podujatia bude aj streľba z lukov a jazda na koni, ktorý k nám pricvála z farmy z Kežmarku.

Ďakujeme sponzorom aj partnerom!

Bez sponzorov by to nešlo. Preto veľmi pekne ďakujeme za finančnú podporu mestu Spišská Belá, Bapas Spišská Belá, GabriCars Autodiely a ELEKTROSC. Rovnako veľká vďaka patrí všetkým partnerom a dobrovoľníkom, ktorí stoja za týmto podujatím.

Tešíme sa na vás!

Plagát Jarná kamarátska opekačka 2023