Poď s nami na mládežnícku výmenu do Lotyšska

21. júna 2023

Pozývame ťa na mládežnícku výmenu s názvom (RE)CONNECT, ktorá bude prebiehať na prelome júla a augusta v lotyšskom meste Ineši.

Kde, kedy a za koľko?

Miesto: Ineši, Lotyšsko, viac info o mieste TU

Termín: 30. júl – 8. august 2023 vrátane cesty tam a naspäť

Termín na prihlásenie: 15. júl 2023

Finančné podmienky: projekt je financovaný z programu Erasmus+, teba to nebude stáť takmer nič, len náklady na vreckové.

Cestovné náklady a ubytovanie: obe cesty sú hradené na 100 % do výšky 275 eur. Strava a ubytovanie bude zabezpečené počas celého projektu – 100%.

O čom to bude?

Cieľom mládežníckej výmeny je lepšie spoznať seba, svoj vnútorný svet prostredníctvom komunikácie s ostatnými účastníkmi, prostredníctvom času so sebou samým, vybudovať spojenie so svojím telom, získať nové poznatky o svojom duševnom a fyzickom zdraví, naučiť sa rôzne meditácie, techniky orientované na prírodu, arteterapiu a pod. Navyše – vedieť využiť všetko, čo máte, v každodennom živote.

Prostredníctvom tohto 10-dňového vzdelávacieho zážitku strávite obrovské množstvo času vonku, budete sa zúčastňovať outdoorových aktivít, znížite rozsiahle používanie elektronických zariadení a získate nových priateľov.

Pre koho?

Profil účastníka, ktorý s nami môže vycestovať do Lotyšska je nasledovný:

  • 14 – 20 rokov
  • schopnosť komunikovať v anglickom jazyku
  • priateľský
  • pripravený stráviť tento čas bez elektronických zariadení

Ak máš záujem, prihlás sa. Tešíme sa na teba!

Ak zodpovedáš nášmu profilu a máš záujem o tento projekt, neváhaj a zaregistruj sa TU. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať projektovú koordinátorku Mášu mailom na: m.grey010500@gmail.com

png_20230621_132637_0000