Čo nás spolu počas leta čaká?

22. júna 2023

Dlho očakávaný plán na letné prázdniny vo Face Clube je konečne tu 😊

Face Club pre všetkých

Tak ako každý rok, tak aj tento bude klub fungovať v prázdninovom režime. Dopoludnia od 9:00 do 13:00 každý pracovný deň bude k dispozícii deťom, o ktoré sa postarajú naši animátori.

Od stedy do soboty od 19:00 do 22:00 bude zasa k dispozícii pre mladých.

Takto sa na vás tešíme 🙂

Anglické denné campy a slovenské tábory

Na výber bude zasa z niekoľkých možností. Naši zahraniční dobrovoľníci už aktívne pripravujú svoje anglické campy a pracuje sa aj na dennom tábore v slovenčine, ktorý bude tentoraz pre menšie deti.

Výlet do planetária počas anglického campu Cesta do vesmíru
  • Nauč sa po anglicky ako športovec – 24.-28.7. 2023 – anglický camp pod vedením dobrovoľníka Mateusza vhodný pre začiatočníkov – viac informácií a prihláška TU
  • Starodávna púť – 14.-18.8. 2023 – anglický camp pod vedením nášho dobrovoľníka Raphaela vhodný taktiež pre začiatočníkov – viac informácií a prihláška TU
  • Vševedko – 10. – 14.7. 2023 a 14. – 18.8. 2023 – denný poznávací tábor pre deti vo veku od 5 do 8 rokov – tábor bude v slovenčine – viac informácií a prihláška TU

Všetky tábory sú spoplatnené príspevkom 35 eur na dieťa na celý týždeň. Súčasťou táborov sú obedy v reštaurácii.

Denný tábor 2022 – Čím budem až vyrastiem?

Môžeš s nami vycestovať aj za hranice Slovenska🧳

Poď s nami na mládežnícku výmenu do Lotyšska a spoznaj nových ľudí, ešte viac seba, získaj nové zážitky a nezabudnuteľné leto.

Všetky dôležité informácie sa dočítaš v článku TU. Nájdeš tam aj prihlášky a kontakt v prípade nejasností či otázok.

Aj rodiny s deťmi sa majú na čo tešiť 🥳

Leto začneme Kaštieľnymi hrami, ktoré budú už túto nedeľu 25.6. 2023 v kaštieľnom parku v Strážkach od 14:30, kde pre vás pripravujeme interaktívny program s názvom Cesta okolo sveta. Precestujeme spolu púšte, spoznáme oceány či savany a nazrieme aj za polárny kruh. Ste srdečne pozvaní.

kastielne hry zazracny les face club
Kaštieľne hry 2022

Budeme pre vás premietať rozprávky. Počas 2 letných nedieľ si spolu pozrieme 2 rozprávky, jedna bude pre menšie deti a tá druhá zasa pre staršie. O aké konkrétne rozprávky pôjde vás budeme včas informovať.

Čaká nás aj tradičný festival netradičných športov. Bude v auguste a máte sa na čo tešiť, predstavíme vám mnoho noviniek, ktoré sme tu ešte nemali. Nie, bumper bally to nebudú 😃.

Festival netradičných športov

Najlepšie nápady vznikajú spontánne!

Určite sa môžete tešiť aj na iné podujatia, ktoré sa rodia ešte v našich hlavách, budeme vás o nich informovať. Preto sledujte 🔭 naše Facebookové stránky – Face Club a Vzdelávacie centrum Pôjd alebo tento web.

Tešíme sa na každého z vás 🤗