Deti, stany a kopec zábavy. Taký bol CAMPFEST 2022 s Face Club-om

21. augusta 2022

Máte radi letné festivaly? 🎪 Tá bezstarostná atmosféra, hudba, pohoda a kamaráti… ehm, teda, nevieme, či je to tak na každom festivale, ale na tomto nám tak rozhodne bolo. 🙂

Tohtoročný Campfest nás zastihol naozaj rozlietaných. Vo Face Club-e prebiehalo počas tohto roka (a leta obzvlášť) mnoho aktivít a okrem tých pravidelných sa stále objaví aj čosi nové.

Odrazu nám na stole pristála téma: „Čo s tohtoročnou detskou službou na Campfest-e?“ Diskusia o tom, či ideme do prípravy programu a či to vôbec dáme, nebola krátka, no keďže Campfest je inšpiratívny festival, odpoveď bola na konci aj jasná. Pozbierali sme teda partiu ľudí, ktorá to chcela zažiť, a šlo sa plánovať.

Plánovacie stretnutie sa nieslo v duchu letného nabitého programu vo Face Clube, a tak sme museli veľmi efektívne museli naplánovať to, čo zvládneme a môžeme priniesť na Campfest.

Okrem seba – teda štrnástich ochotných dobrovoľníkov pripravených slúžiť najmenším a spestriť im program – sme na Campfest priniesli kreatívne dielne, detské „ukazovačky“ (piesne, počas ktorých deti zároveň znázorňujú to, čo spievajú), či netradičné športové aktivity, ktoré nakoniec pobavili aj tých najväčších. 

Program dopadol nad naše očakávania. Deti boli veľmi milé a vďačné a nás to dobíjalo energiou. Aj samotný program Campfestu bol veľmi pestrý a mimo našich detských služieb sme si ho naplno užívali. Mnohí z nás stretli starých známych z predchádzajúcich ročníkov festivalu a čas na Campfeste tak utekal o to rýchlejšie. Možno až príliš rýchlo. 🙂

Myslím, že môžem povedať za všetkých, tešíme sa na ďalší ročník!

Edo, koordinátor Face Clubu